5 המלצות לנסיעה באיזי ריידר בישראל

הכירו את העולם המרתק של איזיריידר בישראל עם 5 ההמלצות המובילות שלנו לטיול בלתי נשכח.

1. בחירת רכב השטח המושלם: 

בכל הנוגע לבחירת רכב השטח המושלם לנסיעה שלך באזור ירושלים, הכל תלוי בסגנון האישי שלך ובהעדפותיך. האם אתה מעדיף מראה מסורתי וקלאסי יותר, או שאתה רוצה להשמיע אמירה נועזת עם נסיעה מודרנית וראוותנית יותר?

אפשרות אחת למראה קלאסי ונצחי היא ריינג'ר. עם המבנה הקשוח והחזק שלו, הריינג'ר יכול להתמודד בקלות עם שטח גס והרפתקאות שטח. יש לו גם חלל פנים מרווח ושפע של מקום אחסון לכל ציוד שתצטרכו להביא איתו.

לנסיעה המומלצת ומאפשרת תחושת אקסטרים יחודית בשטח אנחנו ממליצים על הכלי החדשני איזיריידר 

איזי ריידר הוא כלי רכב חדשני שפותח בישראל בהנעה חשמלית.

מה שמאפשר לו לנסוע נסיעה חלקה ושקטה.

יכולת העבירות שלו גבוהה במיוחד גם בתנאים קשים.

2. קודם כל בטיחות: איך להתכונן לנסיעה חלקה עם איזי ריידר?

לפני שיוצאים להרפתקה באיזי ריידר שלכם, חשוב להתכונן כראוי לנסיעה בטוחה וחלקה. 

אחד מחלקי הציוד החשובים ביותר עבור כל רכיבה של איריידר הוא קסדה. הקפידו לבחור קסדה שמתאימה כמו שצריך ומספקת הגנה לראשכם במקרה של נפילה או תאונה. אפשר (לא חובה) ללבוש משקפי מגן כדי להגן על העיניים שלך מפני אבק, פסולת וסכנות אחרות על השביל.

היבט חשוב נוסף של בטיחות ברכיבת איזריידר הוא הכרת הגבולות שלך ורכיבה בתוכם. כדאי להיות מודע  לרמת המיומנות שלך

עד שתגיע לנסיעה ברמה של נהג מרוצי שטח… מומלץ להימנע  מלקחת סיכונים מיותרים שעלולים לגרום לפציעה או נזק לכלי. סעו תמיד עם בן זוג או קבוצה, והקפידו לתקשר בצורה ברורה ותכופה כדי למנוע תאונות או אי הבנות במסלול.

הנסיעה יחד באיזיריידר היא חוויה בלתי נשכחת ומומלצת מאד גם לימי גיבוש לקבוצות 

3. אז לאן כדי לנסוע? 

בדרום הארץ יש כמה מסלולי איזיריידר עוצרי נשימה ומרהיבים ביותר!

המציעים לרוכבים הזדמנות לחוות את היופי הטבעי ואת השטח המחוספס של אזור היסטורי זה. בין אם אתה מקצוען ותיק או מתחיל.

אחד המסלולים הפופולריים בדרום הוא שביל מצדה שלוקח את הרוכבים דרך מדבר יהודה ועד למבצר מצדה העתיק. מסלול מאתגר זה כולל שיפועים תלולים ושטח סלעי, אך מתגמל את הרוכבים בנופים מדהימים של הנוף המדברי וים המלח.

מסלול חובה נוסף בדרום ואיזור ים המלח הוא שביל עין גדי המתפתל בנווה המדבר השופע של עין גדי ועד לראש ההרים הסמוכים. לאורך הדרך, הרוכבים יכולים להתרשם מהנופים המדהימים של הנוף שמסביב, כולל ים המלח.

לרוכבים המחפשים קצב נינוח יותר, נסיעה באיזור עירוני  גם אפשרי לטיול איזי ריידר,

לדוגמא,  סיור נופי בשכונות ההיסטוריות של יפו או מסלולי שביל ליד הים…  אפשר לעצור גם בנמל הישן, שוק הפשפשים של  ומוזיאון תל אביב לאמנות.

4. הכלי שקט, חזק ונותן לכם להרגיש את הטבע

רכיבה באיזיריידר היא נעימה, שקטה בגלל ההנעה החשמלית ומאפשרת לחוש את הטבע בעוצמה שלו. 

  • 1. הישאר בשבילים ייעודיים:
    אחד הכללים החשובים ביותר של רכיבת איזיריידר הוא להישאר בשבילים מותאמים לרכיבה. רכיבה מחוץ לשבילים עלולה לפגוע במערכת האקולוגית. זה גם יכול להיות מסוכן בחלק מהמקומות ולהוביל לתאונות. היצמדו לשבילים המסומנים והימנעו מרכיבה באזורים שבהם היא מסוכנת.
  • 2. תתחשבו ברוכבים אחרים
    רוכבי איזירידר צריכים תמיד להיות מכבדים ואדיבים כלפי רוכבים אחרים על השביל. שמרו על מרחק בטוח מרוכבים אחרים והימנעו מרכיבה קרובה מדי או מהירה מדי. אם אתה נתקל ברוכב אחר הזקוק לסיוע, הצע את עזרתך וסייע לפי הצו                       רך.
  • 3. אל תשכחו לקחת את הזבל
    כשיוצאים לטיול איזיריידר חשוב לזכור את העיקרון של "לא להשאיר עקבות". ארוז את כל האשפה, כולל שאריות מזון, עטיפות ופסולת אחרת. הפסולת לא רק פוגעת בסביבה אלא גם יכולה להיות מסוכנת לחיות בר ולרוכבים אחרים.

לעוד מידע על איזיריידר בישראל בקרו באתר איזריידר פרו המציע מידע על טיולי איזיריידר

דילוג לתוכן