פטרת ציפורניים

פטרת ציפורניים

פטרת ציפורניים היא מצב מכוער שלעתים מתפשט לחלקים אחרים בגוף. ציפורניים פטרייתיות אלו נקראות פטרת ציפורניים, והטיפול בה עלול להיות קשה. יש אנשים שבוחרים להשתמש בתרופות טבעיות או בתרופות מרשם, אבל אחרים בוחרים להשתמש בטיפולים אלטרנטיביים כמו טיפול בלייזר, הומאופתיה ודיקור.

פטרת ציפורניים מתפשטת בדרך כלל על ידי שיתוף פריטים אישיים כמו סכיני גילוח, קוצץ ציפורניים או מגבות עם אחרים הסובלים מהמצב. זה יכול להיות קשה לדעת עד כמה הציפורניים שלך מדבקות אם אתה לא בטוח איזה סוג של פטריה יש לך.

פטרת ציפורניים תשובות לכל השאלות 

אין לראות הכל האמור ומענה על השאלות סוג של ייעוץ או המלצה לטיפול רפואי. בכדי לטפל בפטרת ציפורניים יש לפנות לרופא. המידע המובא הוא לצורך ידיעה בלבד.

חשוב ראשית להכיר את הגורמים המרכזיים לפטרת ציפורניים לפני התחלת הטיפול, לשמור על היגיינה ולייבש את הרגליים לאחר כל מקלחת.

איך אתה יכול לדעת אם פטרת הציפורניים שלך מחמירה?

ישנן דרכים רבות לדעת אם הציפורניים שלך מחמירות. אחד הטובים שבהם הוא לחפש סדקים ושברים בציפורניים שלך.

אם אתה מבחין בסימנים של סדקים או שברים בציפורן, זה הזמן לביקור אצל הרופא. ישנן תרופות רבות לפטריות שיכולות לעזור אך אם אף אחת מהן לא עובדת, רופאי עור יקחו ביופסיה וירשמו טיפול על סמך מה שהם יגלו.

האם אתה יכול להשתמש בכל סוג של מסיר לק לטיפול בפטרת ציפורניים?

מסיר לק הוא טיפול בפטרת ציפורניים שניתן להשתמש בו כדי להסיר כל סוג של זיהום פטרייתי.

הדרך הטובה ביותר לטפל בפטרת ציפורניים היא עם תמיסה מקומית. בעת השימוש בזה, הקפידו להשתמש בו על הציפורניים הפגומות פעמיים ביום למשך שלושה שבועות.

האם ידעת ששימוש באצטון על מיטת הציפורניים שלך אינו מומלץ? זה יכול לגרום ליובש וגירוי, אז היצמד לפתרונות האקטואליים לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

מהם התסמינים של פטרת ציפורניים?

לעתים קרובות קשה לזהות את הסימפטומים של פטרת ציפורניים, אך אם אתה מבחין באחד או יותר מהדברים הבאים, חשוב לפנות לטיפול רפואי.

גירוד וכאב

ציפורניים דקות ולא צבעוניות

הטמנה

כדורי פטריות על ציפורניים

אובדן ציפורניים (ציפורניים נושרות)

האם יש תרופות ביתיות לפטרת ציפורניים?

ישנן תרופות ביתיות מסוימות שיכולות לעזור לך להיפטר מפטרת ציפורניים. זה כולל השריית הציפורניים הפגועות במים חמים עם חומץ או אלכוהול, שיוף ציפורניים ושימוש באבן ספוג כדי להסיר את השכבה העליונה של הלק.

פטרת ציפורניים היא זיהום המתרחש בדרך כלל כאשר יש מגע מתמיד בין רגליים מיוזעות לבין משטחים יבשים כמו ציפורני הרגליים שלך. פטרייה זו יכולה להתפשט לחלקים אחרים של הגוף על ידי נגיעה בציפורן נגועה או על ידי שיתוף פריטים אישיים כמו בגדים או מגבות.

דילוג לתוכן