הכרויות דיסקרטיות – מה זה אומר?

שמעתם על ׳הכרויות דיסקרטיות׳ והסתקרנתם לדעת במה מדובר? אם כן, אז הגעתם למקום הנכון. בואו למסע קליל שבסופו תדעו מהן אותן הכרויות דיסקרטיות.

מהן הכרויות דיסקרטיות?

מערכת יחסים דיסקרטית היא סוג של זוגיות שאתם מסתירים מהסביבה שלכם. ׳הכרויות דיסקרטיות׳ מציעות מערכות יחסים המזוהות לעתים קרובות עם סודיות, ועשויות להיחשב למקובלת יותר עבור אנשים נשואים או במערכות יחסים מחייבות. זה לא נדיר שאנשים רוצים להפריד את החיים הפרטיים מהחיים הפומביים שלהם, מה שיכול להוביל למערכות יחסים דיסקרטיות.

במערכת יחסים דיסקרטית, עצם קיומו של בן זוג סודי לא חשוף לאנשים הקרובים. לפעמים כי זה סוד ולפעמים בגלל שזה עניין פרטי. בכול אופן, מערכת יחסים דיסקרטית היא לרוב אינטימיות יותר ממערכת יחסים פתוחה, כי היא כרוכה ברמה עמוקה יותר של אמון ומחויבות.

משך הזמן שבו מערכת היחסים הדיסקרטית תחזיק מעמד יכול להשתנות בהתאם לבני הזוג ולכוונות שלהם. יש זוגות המנהלים מערכת יחסים קצרת מועד ואחרים שמנהלים מערכת יחסים דיסקרטית שנמשכת שנים, אבל לכול מערכות היחסים האלה יש משהו משותף: סודיות!

איפה מוצאים מערכות יחסים דיסקרטיות?

במערכת יחסים דיסקרטית, לפחות אחד מבני הזוג רוצה לשמור את היחסים בסוד. בדרך כלל הם לא רוצים לספר על כך לחברים או לבני משפחה, בין אם בגלל שהם חוששים מהשיפוטיות או מסיבות אחרות. מערכות יחסים דיסקרטיות נפוצות גם במערכות יחסים שבהם בני הזוג רחוקים האחד מהשני, ולא יכולים להיפגש לעתים קרובות.

בימים אלה לא קשה למצוא בן או בת זוג ללילה אחד. אבל אתרי היכרויות מקוונים מאפשרים היום לאנשים שרוצים לקיים מערכת יחסים דיסקרטית, למצוא האחד את השני באינטרנט. האנונימיות של אתרי ההיכרויות והנוחות שמציע הטלפון הנייד, מקלים על אנשים למצוא פרטנר שהם נמשכים אליו מבלי לחשוף את זהותו. למעשה, ההיכרויות המקוונות הפכו לדרך נפוצה וקלה למציאת מערכות יחסים מזדמנות או דיסקרטיות.

מה מניע אנשים לחפש היכרות דיסקרטית?

מערכת יחסים דיסקרטית מאפשרת לבני הזוג לשמור על חייהם הפרטיים כך שאף אחד לא ידע עליה. ואם יחליטו להיפרד, הם יוכלו לעשות זאת מבלי לערב אף אדם אחר בסיפור האישי שלהם. מערכת שכזו יכולה להגן על בן הזוג הרשמי והפומבי מפגיעה רגשית ויכול גם להגן על מי שמנהל זוגיות דיסקרטית מפני סיכונים רגשיים ופיזיים שונים.

מערכות יחסים דיסקרטיות מתקיימות בהיחבא ולעתים קרובות נתפסות כפחות רציניות בהשוואה לסוגים אחרים של מערכות יחסים. כאמור, מדובר במערכות יחסים שאינן גלויות לעולם שמסביב, מסיבות שונות שגורמות לאנשים לשמור עליהן בסוד, למשל, כדי להימנע מהשיפוטיות של החברה, להימנע מפגיעה ברגשותיו של מישהו או למנוע מבני המשפחה לגלות על מערכת יחסים זו.

לבסוף, מערכת יחסים דיסקרטית לא אומרת שאין מעורבות אינטימית, אלא רק שהיא לא מוצהרת בגלוי לעולם וגם לא משותפת בפלטפורמות של המדיה החברתית.

נכתב בשיתוף >>  https://www.flirtot.co.il/

דילוג לתוכן